ÚVOD
 

Vítám vás na stránkách mého obchůdku Mandala, kde si přijdou na své všichni, kdož rádi tvoří šperky všeho druhu - náhrdelníky, náušnice, náramky, prsteny brože... nabízím zde totiž veškerý materiál potřebný pro tyto výrobky.
 

  Každý, kdo má kreativního ducha, někdy zatoužil vytvořit něco krásného, originálního, něco "svého". Někdo vezme do ruky štětec, jiný kus keramické hlíny, další zase hrst přírodnin. A ten čtvrtý, ten sáhne po korálcích, perličkách, stužkách... a vytvoří krásný šperk, kterým potěší sebe či někoho blízkého. Mandala je zde proto, aby těmto tvůrcům nabídla dostatečně širokou škálu materiálu - aby si vybral každý, ať už je jeho představa o šperku jakákoli.

Mou filosofií jsou originalita a barvy, které projasňují, rozveselují a energizují - i proto jsem svůj obchůdek nazvala Mandala. U nás jako by se lidé barev báli. V poslední době jsem několikrát pobývala nějaký čas ve Španělsku, kde jsou barvy, veselost a energie základními životními esencemi. Vždy, když se vracím, nemohu si nepovšimnout toho kontrastu - u nás se lidé mnohdy oblékají smutně, nevýrazně, šedě. Je dobře známo, že barvy působí na naši psychiku, a je jasné, že oblékáním černé či šedé neprobudíme veselost v mysli; pokud ale tyto barvy vyměníme za jiné - výrazné, veselé, efekt se jistojistě dostaví! A proto se nebojte barev, nebojte se "vyčnívat z řady" tím, že si obléknete něco pestrého, veselého, originálního... a to vše můžete korunovat šperkem - vždyť šperk je kus krásy, začarované do tvarů a barev. Vymyslete si ten svůj a vytvořte si ho z materiálu, který vám ve svém obchůdku nabízím!
Kliknutím na obrázek vstoupíte do obchůdku s materiálem na tvorbu šperků.  


Snažím se nabízet co nejširší škálu všech možných druhů materiálů, vše v co nejlepší jakosti (zboží s drobnými vadami je označeno jako II.jakost a je samozřejmě za nižší cenu). Všechny mačkané korálky, ohňovky, ploškované korálky a rocail jsou české výroby. Tyto korálky vždy pečlivě přebíráme, aby neobsahovaly žádné kazové kusy. Vyřazené korálky jsou pak k dispozici zdarma pro různé kreativní účely (naleznete je v sekci "Pomůcky").
Mou snahou je, aby zákazníci byli plně spokojeni jak z hlediska kvality nabízeného zboží, tak po stránce šíře sortimentu - pravidelně přináším novinky, čímž se permanentně zvyšuje počet nabízených druhů. Vždy se snažím také o co nejrychlejší dodání zboží.

Mandala je obchůdek pro ty, kdož mají tvorbu šperků jako koníčka, ale samozřejmě u nás mohou nakupovat i profesionální tvůrci šperků a obchodníci - bližší informace o podmínkách pro jejich nákup jsou zde.

Na Mandale nechybí ani návody na některé šperky (+ další kreativní tvoření) a inspirace - stránka, kde se můžete přesvědčit, kolik různých podob může šperk mít. Pokud byste chtěli inspirace ještě více, můžete využít odkazy na weby s podobným zaměřením a jiné zajímavé stránky.
Navíc jsem pro vás připravila občasnou soutěž, kde výherci budou odměněni věcičkami z mého obchůdku dle vlastního výběru.
Permanentně také probíhá anketa, kde mohou zákazníci vyjádřit svůj názor na obchůdek a napsat své představy o tom, co by si zde přáli nalézt.
Protože z prozatímních výsledků ankety vyplývá, že vítáte ukázky použití té které komponenty, ráda bych tyto příklady uvedla u co nejvíce druhů materiálů. Protože z časových důvodů nemohu u všech druhů připravit ukázku, nabízím vám spolupráci - můžete šperk, kde jste nějakou komponentu z mého obchůdku použili, vyfotografovat a zaslat mi, a já tuto fotografii s uvedením autora zařadím jako "příklad použití" u daného druhu materiálu. Máte tak možnost ukázat svůj výrobek ostatním, kterým bude sloužit jako inspirace.


Čtěte vždy prosím pozorně instrukce v úvodu každé stránky s výrobky - dozvíte se obecné informace o daném druhu zboží. K prohlížení stránek Mandaly doporučuji Internet Explorer v.5 či vyšší, případně i Netscape v.6 či vyšší, Opera v.5 a vyšší nebo Firefox v.1 a vyšší. V ostatních prohlížečích není funkčnost zaručena. Kdyby vám z nějakého důvodu nefungovalo nakupování košíkem, napište mi objednávku do mailu na mandala@tiscali.cz.

Pokud vás moje nabídka zaujala a chtěli byste být e-mailem informováni o novinkách, zaregistrujte se prosím zde.